Witam dodam coś od siebie 2.0tdi cr to taki sam szmelc jak 2.0tdi pd po 200tyś kilometrów zaczynaja sie dopiero prawdziwe problemy w motorach 2.0 cr padające pompy wysokiego ciśnienia wada fabryczna opiłki zawalaja układ ,wtryski , pompki w baku potrafią sie zacierać i pchaja opiłki w układ sypią sie czujniki zme,drv nie polecam nikomu zakupu tych aut tyczy sie też to audi ale i całej grupy przereklamowany bubel.