Wymieniona vacum na boscha, nowe swiece beru, filtr paliwa, synchro na cieplym ustawione na 0,0 czasem wskoczy 0,6. czujnik temp wymieniony i zero poprawy, mianowicie po nocce musi obrocic kilka razy i potelepac chwile z niebieskim dymem kilka sek. Wyskokie wskazania spalania chwilowego 1,1/h z synchronizacja na 1,5 udalo mi sie zejsc do 0,9/h nic wiecej, potem kazde odpalenie elegancko, zbiera sie dobrze, to moje pierwsze logi na zimym zaraz po odpaleniu z tymi objawami grupa 013 i 023 pozdro i o wyrozumialosc prosze... nauka:hehe
http://vaglog.pl/log_251396.html