Witam Sorry ze odnawiam tak stary temat
Mam podobny problem jak kolega na początku napisał Szukałem na rożne sposoby i nie znalazłem mojego problemu
Auto jest po kompletnej wymianie całego sprzęgła dwumasy i łożyska oporowego firmy sachs (nie regulowane)
i 2 skrzynia po wymianie łożysk bo wyły
wciskam sprzęgło i dodaje gazu słychac burczenie /trytry jak auto schodzi z obrotów W trakcie jazdy tez słychać naj bardziej na 1,2,3 biegu na wyższych nie słychać
pedał sprzęgła nie drga czy cos w tym stylu Biegi wchodzą normalnie Na nie wciśniętym sprzęgle i dodawaniu gazu nie słychać tego dźwięku
przed remontem nie miałem tego buczenia
Czy ktos pomoże bo nie wiem gdzie szukać problemu