Skocz do zawartości

adamuss

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O adamuss

  • Urodziny 09/05/1990

Informacje osobiste

  • Imię
    Adam
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Sępólno kraj.

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
  • Rok produkcji
    2003
  1. Witam Sorry ze odnawiam tak stary temat Mam podobny problem jak kolega na początku napisał Szukałem na rożne sposoby i nie znalazłem mojego problemu Auto jest po kompletnej wymianie całego sprzęgła dwumasy i łożyska oporowego firmy sachs (nie regulowane) i 2 skrzynia po wymianie łożysk bo wyły wciskam sprzęgło i dodaje gazu słychac burczenie /trytry jak auto schodzi z obrotów W trakcie jazdy tez słychać naj bardziej na 1,2,3 biegu na wyższych nie słychać pedał sprzęgła nie drga czy cos w tym stylu Biegi wchodzą normalnie Na nie wciśniętym sprzęgle i dodawaniu gazu nie słychać tego dźwięku przed remontem nie miałem tego buczenia Czy ktos pomoże bo nie wiem gdzie szukać problemu
  2. Skrzynię w 1.9Tdi i 2.5v 6 są takie same?? Z silnika avf skrzynię są najlepsze do przekładni czy od każdego silnika pasują??
  3. Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum I zwracam się do was z pytaniem Chciał bym założyć do swojego passata skrzynię 6 biegowa Obecnie mam 5 Czy to dużo przerabiania? Skrzynię są tak samo wielkie? Szukałem na forach ale natknąłem sie tylko na przeróbek od 2.5 V6 TDI Mam passata 2003r 1.9TDI. 101KM Proszę o poradę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności