Skocz do zawartości

SNEYK

  • Liczba zawartości

    322
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SNEYK

  1. Czesć .. może ktoś mi doradzi , gdzie mogę zregenerować pompowtryski , chodzi mi o Rzeszow i niedaleką okolice .. Pozdrawiam
  2. Tak tylko zapytam , po co zrywaleś wieszchnią warstwę ? ..dzialka ładna , rowna .. teraz tylko bloto bedzie .
  3. Cześć .. trochę ostatnio pojeździłem z przyczepką , no i dzieje sie cos niedobrego z bezpiecznikami od świateł pozycyjnych. Po dorobieniu pelnego stopu , jeździlem z przyczepką ale na krótkich dystansach i nic sie nie dzialo , ale teraz bezpieczniki 22 i 23 się topią co z tym fantem zrobić ? , fajnie wygląda pełny stop ale nie chcę czegos uszkodzić .Czy wymiana bezpieczników na mocniejsze coś da ? , czy wtedy pójdzie istalacja.. , jak to rozwiązać ? Ps.Bezpieczniki się topią - nie przepalają.
  4. Ale ze jak...? kupileś i teraz dopiero notariusz ?... ja jak kupowalem to placilem u notariusza...( po sprawdzeniu wszystkich papierow przez notariusza). Ps. Notariusz bierze procentowo od wartosci dzialki...nie pamietam ile juz. ale tu cos masz http://www.rotundabielsko.com/oplaty.asp
  5. Nie pal juz tego świństwa bo Ci szkodzi...:chory
  6. Heh z tym remontem to by sie jeszcze wstrzymał,. czy mechanior sprawdzil ciśnienie na cylindrach ? , rury dolotoweczy nie sa gdzieś pęknięte ?.. może uszczelka pod glowcą ... opcji jest wiele.
  7. PrzemeKBC - sprawdź cisnienie na wacum-pompie, mogą też byc uszczelnienia na pompkach..
  8. Panowie jeszcze jedno pytanie , czy przy zakupie pompy wakum wazne jest jaką moc ma auto ?bo na wyglad to są takie same...NP. mam AVF 130KM czy bedzie pasować z 115 lub 101KM ?
  9. Panowie , zaworek zwrotny na zasilaniu dawać przed filtrem czy za filtrem paliwa ?
  10. Mam 2001r. i tez mi nic nie wyskakuje...
  11. Ja tez nie mam zadnych problemow po podpięciu przyczepki.. :fajny
  12. Tak potrafie....:fajny mam do pracy 12km..... mniej wiecej w tych samych warunkach jazda , z egr zaslepionym zagrzewa sie do 90* prawie pod koniec jazdy , z odetkanym egr w polowie drogi mam 90*......
  13. Dokladnie , tak jak kolega napisal < po zaslepieniu EGR-a silnik dłużej sie nagrzewa.. przynajmniej u mnie tak jest.
  14. Jak przyciemisz porysowane szyby , to dopiero wtedy bedzie widac te rysy....
  15. U mnie tez szyby boczne porysowane jak cholera... , ta uszczelka wciąga drobne kamyczki... po wymianie dalej rysy:dupablada
  16. Wyciecie wszystkiego ?... hym jednak myslę że tlumik cos tam tlumi :fajny
  17. OK. koledzy wszystko juz naprawione.... uszczelnienie 3 pompki wymienione .Kata wywalilem po programie Łukasz.
  18. SNEYK

    Sposób na kuny ???

    Czesc, ja tego problemu nie mam (z kunami) ale kolega zlatwil je w taki sposob: wźiol jajko zrobil dziurkę, wstrzykną do srodka truciznę na slimaki "ŚLIMAX" ,jajko zostawil pod autem...i po problemie.Jak do tej pory kuny nie ma.
  19. Dymi tylko jak depnę,,,, ale czarno sie robi za mną .W czwartek daje auto do gostka na VAGA , zobaczymy co powie - już mnie straszy ze pompki leją .... Dodam jeszcze ze mam zmieniony program na 160KM...
  20. Robert ale mi tak dymi od roku.... od wyciecia kata. Rafał pompki mają 50 tyś przejechane..hymm
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności