-
Liczba zawartości
322 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez SNEYK
-
Warsztaty-sklepy Podkarpackie
SNEYK odpowiedział JACU6X6 → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
Czesć .. może ktoś mi doradzi , gdzie mogę zregenerować pompowtryski , chodzi mi o Rzeszow i niedaleką okolice .. Pozdrawiam -
Piszesz jak 6-letnie dziecko...
-
Ręcznie ,,, zgadza sam piach jest u mnie..
-
Tak tylko zapytam , po co zrywaleś wieszchnią warstwę ? ..dzialka ładna , rowna .. teraz tylko bloto bedzie .
-
Tak to u mnie wygląda .. na razie
-
Pełne koło stopu w lampach tylnych 3BG Variant
SNEYK odpowiedział djmelm → na temat → Poradniki i instrukcje
Cześć .. trochę ostatnio pojeździłem z przyczepką , no i dzieje sie cos niedobrego z bezpiecznikami od świateł pozycyjnych. Po dorobieniu pelnego stopu , jeździlem z przyczepką ale na krótkich dystansach i nic sie nie dzialo , ale teraz bezpieczniki 22 i 23 się topią co z tym fantem zrobić ? , fajnie wygląda pełny stop ale nie chcę czegos uszkodzić .Czy wymiana bezpieczników na mocniejsze coś da ? , czy wtedy pójdzie istalacja.. , jak to rozwiązać ? Ps.Bezpieczniki się topią - nie przepalają. -
Ale ze jak...? kupileś i teraz dopiero notariusz ?... ja jak kupowalem to placilem u notariusza...( po sprawdzeniu wszystkich papierow przez notariusza). Ps. Notariusz bierze procentowo od wartosci dzialki...nie pamietam ile juz. ale tu cos masz http://www.rotundabielsko.com/oplaty.asp
-
Nie pal juz tego świństwa bo Ci szkodzi...:chory
-
Heh z tym remontem to by sie jeszcze wstrzymał,. czy mechanior sprawdzil ciśnienie na cylindrach ? , rury dolotoweczy nie sa gdzieś pęknięte ?.. może uszczelka pod glowcą ... opcji jest wiele.
-
PrzemeKBC - sprawdź cisnienie na wacum-pompie, mogą też byc uszczelnienia na pompkach..
-
Panowie jeszcze jedno pytanie , czy przy zakupie pompy wakum wazne jest jaką moc ma auto ?bo na wyglad to są takie same...NP. mam AVF 130KM czy bedzie pasować z 115 lub 101KM ?
-
Panowie , zaworek zwrotny na zasilaniu dawać przed filtrem czy za filtrem paliwa ?
-
Mam 2001r. i tez mi nic nie wyskakuje...
-
Pełne koło stopu w lampach tylnych 3BG Variant
SNEYK odpowiedział djmelm → na temat → Poradniki i instrukcje
Ja tez nie mam zadnych problemow po podpięciu przyczepki.. :fajny -
Tak potrafie....:fajny mam do pracy 12km..... mniej wiecej w tych samych warunkach jazda , z egr zaslepionym zagrzewa sie do 90* prawie pod koniec jazdy , z odetkanym egr w polowie drogi mam 90*......
-
Dokladnie , tak jak kolega napisal < po zaslepieniu EGR-a silnik dłużej sie nagrzewa.. przynajmniej u mnie tak jest.
-
Jak przyciemisz porysowane szyby , to dopiero wtedy bedzie widac te rysy....
-
U mnie tez szyby boczne porysowane jak cholera... , ta uszczelka wciąga drobne kamyczki... po wymianie dalej rysy:dupablada
-
Wycinanie katalizatora (1.9 TDI AVF AWX)
SNEYK odpowiedział robertAVF → na temat → Poradniki i instrukcje
Wyciecie wszystkiego ?... hym jednak myslę że tlumik cos tam tlumi :fajny -
Wycinanie katalizatora (1.9 TDI AVF AWX)
SNEYK odpowiedział robertAVF → na temat → Poradniki i instrukcje
OK. koledzy wszystko juz naprawione.... uszczelnienie 3 pompki wymienione .Kata wywalilem po programie Łukasz. -
Czesc, ja tego problemu nie mam (z kunami) ale kolega zlatwil je w taki sposob: wźiol jajko zrobil dziurkę, wstrzykną do srodka truciznę na slimaki "ŚLIMAX" ,jajko zostawil pod autem...i po problemie.Jak do tej pory kuny nie ma.
-
Wycinanie katalizatora (1.9 TDI AVF AWX)
SNEYK odpowiedział robertAVF → na temat → Poradniki i instrukcje
Dymi tylko jak depnę,,,, ale czarno sie robi za mną .W czwartek daje auto do gostka na VAGA , zobaczymy co powie - już mnie straszy ze pompki leją .... Dodam jeszcze ze mam zmieniony program na 160KM... -
Wycinanie katalizatora (1.9 TDI AVF AWX)
SNEYK odpowiedział robertAVF → na temat → Poradniki i instrukcje
Robert ale mi tak dymi od roku.... od wyciecia kata. Rafał pompki mają 50 tyś przejechane..hymm
