Skocz do zawartości

DJ Passat 2004

  • Liczba zawartości

    20
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O DJ Passat 2004

  • Urodziny 03/03/1973

Informacje osobiste

  • Imię
    Passat
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Jelenia Gora

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
  • Rok produkcji
    2004
  1. DJ Passat 2004

    radio delta

    Przycisku brakuje TIM
  2. 1at elektroniczny program stabilizujący 8ut radio gama oyd klasa ciężaru os tył zakres
  3. witam mam pytanie podlaczylem przewody z gniazda 13 pionowego na 7 pionowe numer mam taki że jak zapalenie światła postojowe to kierunkowskazy są a przy miniania z tyłu niema kierunków a przy lusterkach i z przodu szybko migaja czy coś źle podlaczylem Passat b5 dzięki za odpowiedz
  4. Hej prosze o wyjasnienie tych kodow 1AT 8UT OYD z gory dzieki
  5. witam mam pytanie chce kupic listwe dolna do dzwi prawa strona przod i tyl mam passata 2004 rok czy z roku 1997 bedzie pasowac dzieki za odpowiedz
  6. Hej mam dylemat ktory wybrac akumulator czy moge liczyc na wasza pomoc dzieki Wolf. 72Ah. 750 A Kozak 72Ah 700A
  7. przeciez pisalem ze chodzi mi o dzwi tyl a tego watku nie znalazlem i tak dzieki za pomoc
  8. nie chodzi mi o dzwi od pasazera z stylu poniewaz mam problem z centralnym zamkiem raz zamyka a raz nie zamyka jak mu pasuje a przy innych dzwiach dzialaja bez zastrzezen
  9. masz moze jakis pomysl czym to posmarowac aby klej puscil uchwyt benzyna czy jakis rozpuszczalnik a moze cos innego
  10. dzieki serdeczne za pomoc tylko mam gorszy problem poniewaz u mnie niema sroby co odkreca sie uchwytt szyby jak na tym filmie chyba poprzedni wlasciciel przykleil to na klej
  11. hej szczeze powiem ze takiej sroby na tym plastyku co trzyma sie szyba nie mam czy czasem ten uchwyt co trzyma szybe nie ma moze jakis zaczepow jeszcze jedno ten mechanizm opuszczania szyby to wychodzi razem z ta blacha czy ta prowadnica jeszcze jest do czegos przykrecona pozdr
  12. dzieki za odpowiedz mam tylko jedna taka zaslepke jak wkladam klucz aby odkrecic to zadnego oporu nie czuje jakby sroby nie bylo chyba ze jest przykrecone na innny klucz niewiem poniewaz innego klucza nie mam mozesz mi napisac jaki tam idzie kuucz dzieki pozdr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności