DJ Passat 2004
-
Liczba zawartości
20 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O DJ Passat 2004
- Urodziny 03/03/1973
Informacje osobiste
-
Imię
Passat
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Jelenia Gora
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
-
Rok produkcji
2004
-
DJ Passat 2004 obserwuje zawartość → Kody wyposażenia pojazdu, [silnik] wysokie obroty i Jakie są różnice miedzy B5 a B5 Lifting
-
1at elektroniczny program stabilizujący 8ut radio gama oyd klasa ciężaru os tył zakres
-
myślę że powinno być problemu
-
witam mam pytanie podlaczylem przewody z gniazda 13 pionowego na 7 pionowe numer mam taki że jak zapalenie światła postojowe to kierunkowskazy są a przy miniania z tyłu niema kierunków a przy lusterkach i z przodu szybko migaja czy coś źle podlaczylem Passat b5 dzięki za odpowiedz
-
dzieki bardzo pozdr
-
Hej prosze o wyjasnienie tych kodow 1AT 8UT OYD z gory dzieki
-
witam mam pytanie chce kupic listwe dolna do dzwi prawa strona przod i tyl mam passata 2004 rok czy z roku 1997 bedzie pasowac dzieki za odpowiedz
-
Jaki akumulator do B5 (benzyna)?
DJ Passat 2004 odpowiedział Demon → na temat → Elektryka, oświetlenie
Hej mam dylemat ktory wybrac akumulator czy moge liczyc na wasza pomoc dzieki Wolf. 72Ah. 750 A Kozak 72Ah 700A -
ok dzieki
-
przeciez pisalem ze chodzi mi o dzwi tyl a tego watku nie znalazlem i tak dzieki za pomoc
-
nie chodzi mi o dzwi od pasazera z stylu poniewaz mam problem z centralnym zamkiem raz zamyka a raz nie zamyka jak mu pasuje a przy innych dzwiach dzialaja bez zastrzezen
-
masz moze jakis pomysl czym to posmarowac aby klej puscil uchwyt benzyna czy jakis rozpuszczalnik a moze cos innego
-
dzieki serdeczne za pomoc tylko mam gorszy problem poniewaz u mnie niema sroby co odkreca sie uchwytt szyby jak na tym filmie chyba poprzedni wlasciciel przykleil to na klej
-
hej szczeze powiem ze takiej sroby na tym plastyku co trzyma sie szyba nie mam czy czasem ten uchwyt co trzyma szybe nie ma moze jakis zaczepow jeszcze jedno ten mechanizm opuszczania szyby to wychodzi razem z ta blacha czy ta prowadnica jeszcze jest do czegos przykrecona pozdr
-
dzieki za odpowiedz mam tylko jedna taka zaslepke jak wkladam klucz aby odkrecic to zadnego oporu nie czuje jakby sroby nie bylo chyba ze jest przykrecone na innny klucz niewiem poniewaz innego klucza nie mam mozesz mi napisac jaki tam idzie kuucz dzieki pozdr
