W moim b5 , 99r, ANB zrobiony na 180KM właśnie odpadła klapka w turbinie po gorącej stronie (żeliwnej). Całe spaliny uciekają obok wirnika. Doładowanie - zero. Mógł bym przyspawać ,ale to nie wytrzyma ze względu na temperaturę. Spotkała może kogoś taka niespodzianka? Chłopaki z BRK Tuning , którzy robili mi mapę wtrysków też byli zaskoczeni.