Witam. Mam taki mały problem. Kupiłem sobie radyjko gamma 4 do passka b3. Wcześniej miałem nieoryginalne radio, podłączam a tu zonk.. radio w zasadzie działa ale nie ma podświetlenia. Z tego co wiem to trzeba podłączyć inaczej kabelki w kostkach. Poratuje ktoś jak to zrobić?