Ja mam przejechane 4000km i nie słyszę nic z zawieszenia. Słychać natomiast metaliczny dźwięk z podwozia (tylko przy otwartym oknie - czyli słychać takie dzwonienie na zewnątrz pojazdu a w środku przy zamkniętych oknach cisza). Ja mam 1.8 TSi DSG i najbardziej słychać takie dźwięki przy małej prędkości 10-20km/h oraz najmocniej w momencie kiedy auto zwalnia poniżej 20km/h a skrzynia zmienia bieg z 2 na 1. Dodam, że nie jest to raczej dźwięk ze skrzyni, bo tak samo brzęczy jak auto się toczy "na luzie". Słychać najbardziej na kostce brukowej, ale na gładkim asfalcie też się zdarza. Ma ktoś z was podobnie?
Zapytałem o to w ASO w Szczecinie i mistrz powiedział mi, że to dźwięki z układu przeniesienia napędu i jest to przypadłość pasków i nowych superbów i nie da się z tym nic zrobić.