witam koledzy mam problem z hamulcem ręcznym błąd 02432 swiecą sie kontrolki od ręcznego i jest sygnał dźwiękowy lecz oba zaciski pracuja dobrze tylko nie mogę usunąć błędy jakieś rady?
koledzy mam problem wycieraczki nie opuszczają się do samego końca i gdy je włączę lewa wycieraczka uderza w listwę (za daleko idzie) wcześniej było ok zrobiło mi się tak z dnia na dzień co może być przyczyna?