Witam
I ja podepne sie pod temat. Też skusilem sie na chinczyka. Radio dzialalo ok tzn zalaczalo sie na pierwszej pozycji stacyjki i po wyciagnieciu kluczyka normalnie sie wylaczalo. Ale teraz cos sie mu odwidzialo i przestal reagowac na sygnal z CANa. Po podlaczeniu na krótko ACC dziala ale nie moge znalesc napiecia ktore pojawia sie tylko po wlozeniu kluczyka. Wie moze ktos gdzie szukac takiego napiecia, bo przewertowalem bezpieczniki z lewej i prawej strony i tam nie ma niestety.