endriu013
-
Liczba zawartości
7 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O endriu013
- Urodziny 11/30/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Andrzej
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Szczecin
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 120KM(BWV) DSG
-
Rok produkcji
2006
-
witam czy skrzynią dsg można ciągnąć przyczepę kempingową.
-
Termostat Passat B6 1.9 BXE / czujnik temp.
endriu013 odpowiedział maxblink → na temat → Silnik, skrzynia biegów
witam mam proberm z ogrzewaniem a mianowicie po stronie kierowcy leci zimne powietrze a po stronie pasażera ciepłe zrobiłem kalibracje climatroniku i wyszło na wyświetlaczu 71 a po stronie pasażera 00 . -
witam nie działa mi ogrzewanie w b6 po stronie kierowcy leci zimne powietrze po stronie pasażera ciepłe powietrze leci zrobiłem kalibrację klimatronica i po stronie kierowcy pojawiły sie na wyswietlaczu 71 natomiast po stronie pasozera 00 - - - - - aktualizacja - - - - - witam nie działa mi ogrzewanie w b6 po stronie kierowcy leci zimne powietrze po stronie pasażera ciepłe powietrze leci zrobiłem kalibrację klimatronica i po stronie kierowcy pojawiły sie na wyswietlaczu 71 natomiast po stronie pasozera 00
-
Jak się powinno eksploatować skrzynie DSG?
endriu013 odpowiedział WW → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Dzięki za instrukcję cenna pozdro -
Jak się powinno eksploatować skrzynie DSG?
endriu013 odpowiedział WW → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam mam pytanie b6 stoi pod blokiem i nie chce odpalić silnik awaria blokady kierownicy po włożeniu kluczyka pojawia się tylko pomarańczowa kierownica b6 jest ze skrzynią dsg czy po ręcznym zwolnieniu dźwigni z pozycji P na N mogę go holowac ok 8km na warsztat. -
Witam padło mi autko i zaciągnięty mam hamulec ręczny po podłączeniu do kompa nic nie działa jedyny sposób to odblokować go ręcznie aby go zaciągnąć do mechanika a przy tym jest to automat i muszę też zrzucić dzwignię zmiany biegów na pozycje ''N'' tylko jak to zrobić .
-
[Instrukcja] Reanimacja blokady kolumny kierownicy
endriu013 odpowiedział latinoo_80 → na temat → Poradniki i instrukcje
Witam mam problem z blokada kierownicy a mianowicie po zaparkowaniu autka przed blokiem już nie odpalił nie pomogło wielokrotne wkładanie i wyciąganie kluczyka po włożeniu kluczyka na zegarach pali się tylko jedna lampka pomarańczowa kierownica.Postanowiłem zdemontować kolumnę kierownicy i wymieniłem 2 krańcówki(rygle) na nowe wymiana nie dała rezultatu po złożeniu w całość i włożeniu kluczyka na zegarach b6 pali się tylko jedna kontrolka pomarańczowa kierownica i auto nie odpala.Prosze o pomoc i jakieś rady. Bądz namiary na znawce ze Szczecin.
