Skocz do zawartości

mazur123

  • Liczba zawartości

    42
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mazur123

  1. Wróciłem z wakacji i postanowiłem zająć sie swoim Passkiem. Kolego Darku dalej mam problem z Passkiem i brakiem mocy byłem na komputerze i nie wykazało zadnych błędów.Wszystko jest szczelne, ciśnienie w turbinie ok 1800barów na postoju gościu co mi go sprawdzał to mówił ze to jest rewelacja.I mówił cos o przepływce ze zamiast miec 800 barów czy cos takiego to ma 400. I jego sposzczerzenia były takie ze moze być to przepływka lub zapchany wylot. I co wy o tym myslicie macie jakies dobre rady?
  2. VAG'a nie posiadam :644:chyba se bede musiał sprawić .a co do twoich podpowiedzi to zobaczymy popatrze. Dzieki za pomoc.
  3. Witam posiadam Passata z silnikiem 1.9TDI 90KM mój problem polega na tym iż podczas rozpędzania samochodu nie ma efektu załanczania turbiny i tym samym brak mocy.Brak mocy jest także odczuwalny podczas jazdy, passio chodzi tak jak by nie miał turbiny. Wymieniłem zaworek N75 wraz z wężykami i nic nie pomogło. Co moze być przyczyną braku mocy?? Proszę o pomoc!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności