Zapytam lekko z innej beczki ale dalej w temacie nagłośnienia.
Znajomy dał mi się przejechać Audi S8 z nagłośnieniem firmy Bose i jestem pod wrażeniem tego dzwięku. W moim passaciku B6 nagłośnienie fabryczne jest bez basów i dosyć tempe. Dlatego zastanawiałem się czy kupując zestaw z olx za 600 zł ze wzmacniaczem z rozbitego Audi S8 Nada się to do passata i czy warto bo za 600 zł może coś lepszego jest aczkolwiek wydawało mi się że te Bose było naprawdę na wysokim poziomie.