Witam wszystkich, jestem tu nowy i liczę na waszą pomoc:) Na pewno już był poruszany ten temat, ale tu jest tego tyle, że od rana szukam i nie mogę nic znaleźć. Przejdźmy do konkretów , nie działa centralny, dwie szyby (prawa przednia , lewa tył,) otwieranie wlewu paliwa. Wiązki sprawdzałem, wtyczki też przy module wszystko idealnie. Mój mechanik twierdzi że to spalony moduł komfortu (suszyłem go dwa dni i nic), muszę kupić, ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiego, numer - 3B0-959-799, passat b5 rocznik 97, 4 szyby elektryczne , centralny zamek (nie ma pilota), moduł ma tylko wejscie na jedna kostkę , a prawie każde na allegro mają wejscia na 2 kostki . Co mam z tym zrobić ? Modułu szukam ponad pol roku na allegro i nic. Mogę wsadzić jakiś inny i rozwiąże moje problemy ? Prosze o szybką pomoc:)