witajcie, nie wiem czy dobrze ze sie dołączam do tego tematu ale mam taki problem, samochód od pewnego czasu jest o wiele wolniejszy na 1 i 2 biegu, cieżko sie zbiera a przy tym, co dziwne według mnie, jak sie silnik juz nagrzeje to chodzi zdecydowanie głośniej niż jak oczywiście jest zimny a przy tym wszystkim spalanie podskoczyło o 1 literek.
czy to pompowtryskiwacze?