Witaj. Jeżeli masz zacisk aluminiowy (taki żeberkowany) i pełne tarcze 245 to zacisk będzie pasował od zwykłego. Ewentualnie wrzuć jakąś fotkę zacisku.
Kolego kiedyś czytałem , że kąt synchronizacji nie zawsze powinien być na 0 ( każdy silnik może mieć różne ustawienie ). Ktoś pisał, że kombinował z różnymi ustawieniami, i z ustawieniem coś koło -1,5 dało dobry efekt odpalania oraz kultura silnika niby się poprawiła. Nie jestem specem, po prostu to przyszło mi do głowy. Może jakiś fachowiec coś więcej Ci podpowie.