witam mam problem z moim passatem b6 170 koni żona jechała i zgasł przyciągnęli ją do domu jak przyjechałem nie było żadnych będów na komputerze podejrzewam że to pompka paliwa bo na pleka odpalił odpaliłem go jeszcze ze dwa razy bez pleka wyjechałem z garażu i znowu zgasł pompke w zbiornku słysze jak buczy czy jest jeszcze jakaś inna pomka od czego zacząć