Skocz do zawartości

marcin0205

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez marcin0205

  1. Witam wszystkich mam taki problem z skrzynia 5 biegów w moim pasku podczas hamowania silnikiem przy prędkości miedzy 90 a 110 km/h słychać wycie tylko i wyłącznie przy hamowaniu silnikiem przy jeździe na luzie jest cicho i przy przyśpieszaniu też jest cicho. Kiedy po nocy silnik jest zimny i skrzynia też jest zimna nie ma wycia. Po rozgrzaniu do 90 stopni zaczyna coraz bardziej wyć przy hamowaniu silnikiem. Czy ktoś miał z was taki problem ? czy to winny olej czy łożyska będą do wymiany. Pasek ma 148tyś km przebiegu udokumentowany Proszę o pomoc pozdrawiam
  2. Witam wszystkich mam taki problem z skrzynia 5 biegów w moim pasku podczas hamowania silnikiem przy prędkości miedzy 90 a 110 km/h słychać wycie tylko i wyłącznie przy hamowaniu silnikiem przy jeździe na luzie jest cicho i przy przyśpieszaniu też jest cicho. Kiedy po nocy silnik jest zimny i skrzynia też jest zimna nie ma wycia. Po rozgrzaniu do 90 stopni zaczyna coraz bardziej wyć przy hamowaniu silnikiem. Czy ktoś miał z was taki problem ? czy to winny olej czy łożyska będą do wymiany. Pasek ma 148tyś km przebiegu udokumentowany Proszę o pomoc pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności