Witam wszystkich Forumowiczów, gdyż jest to pierwszy wpis na tym forum.
Posiadam uszkodzoną skrzynię FRK passat 2003 1,9 130kM. Objaw w postaci szumu nasilającego się wraz z prędkością, niezależnego od biegu, wciśniętego sprzęgła itp. Prawdoipodobnie to nieszcz esne łożysko na wałku atakującym..
Po analizie wszystkich za i przeciw zdecydowałem się zamówić skrzynię po regeneracji w firmie Autoskrzynia z Bytomia Odrzańskiego - może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Niestety nie znalazłem opinii o tym zakładzie w sieci.
Zdaję sobie sprawę, że ryzykuję, lecz podobne ryzyko to zakup używanej lub naprawa. Sam nie wiem. Zdam relację po wymianie jaki będzie efekt. Trzymajcie kciuki