Witajcie!
Sorry za odgrzebanie starego tematu ale jako nowy na forum nie mogę założyć własnego tematu póki co .
Po pierwsze - chciałem się przywitać .
A po drugie chciałem zapytać o taką rzecz. Przymierzam się do zakupu Passata B6, z tym że chciałbym, by miał on jednocześnie skrzynię DSG i napęd 4Motion. Czy orientuje się ktoś może czy taka opcja wyposażenia była dostępna od początku produkcji modelu B6, a jeżeli nie to od którego rocznika? Samochód będzie sprowadzany z zagranicy więc nieistotne jest od kiedy taka opcja była oferowana w PL.
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
Andrzej