Skocz do zawartości

Setneck

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Setneck

  • Urodziny 12/28/1976

Informacje osobiste

  • Imię
    Andrzej
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Lublin

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    ---
  1. Setneck

    4 motion DSG

    A 2.0 TDI? Bo takiego właśnie szukam.
  2. Setneck

    4 motion DSG

    Witajcie! Sorry za odgrzebanie starego tematu ale jako nowy na forum nie mogę założyć własnego tematu póki co . Po pierwsze - chciałem się przywitać . A po drugie chciałem zapytać o taką rzecz. Przymierzam się do zakupu Passata B6, z tym że chciałbym, by miał on jednocześnie skrzynię DSG i napęd 4Motion. Czy orientuje się ktoś może czy taka opcja wyposażenia była dostępna od początku produkcji modelu B6, a jeżeli nie to od którego rocznika? Samochód będzie sprowadzany z zagranicy więc nieistotne jest od kiedy taka opcja była oferowana w PL. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. Andrzej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności