Witam. Nie mogę zakładać nowych postów, dlatego piszę tutaj. W czym problem. Po zgaszeniu silnika nie mogę już odpalić auta. Wygląda jakby alarm ( nie fabryczny) się zawiesił. Po przekręceniu kluczyka zasilanie jest (światła, nawiew, radio) ale nie pojawiają się kontrolki na wyświetlaczu. Po chwili włącza się alarm. Pilot nie reaguje. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Może ktoś z Was zna miejsce w Poznaniu gdzie można niedrogo usunąć taką usterkę? Acha, model alarmu - texalarm AV2155NL. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Marcin