Witam koledzy, ja mam trochę inny problem, ale nie chciałem zakładać nowego tematu.
Klimatronik chłodzi, ale trochę słabo.. Klimatyzacja była uzupełniana i odgrzybiana w zeszłym roku, w tym roku wymieniłem filtr przeciwpyłkowy. Sprawdzałem rurki pod maską i tak jak zaznaczyłem na zdjęciu, jedna jest lodowata, a przy reszcie nie odczuwam zbytniej różnicy w porównaniu do temperatury otoczenia. Jednak zauważyłem dziurkę w tej gumie (oznaczona na czerwono na zdjęciu), czy może ona mieć jakiś wpływ na efektywność chłodzenia mojej klimy??
Pozdrawiam