Skocz do zawartości

88rysiek

  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O 88rysiek

  • Urodziny 03/18/1988

Informacje osobiste

  • Imię
    Ryszard
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Bielsko-Biała

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    1998
  1. Witam A co powiecie koledzy ta na ten filmik? Wina sprężarki, czy może po prostu jakichś wiatraczków w nawiewie?
  2. Zrobiłem test klimatronika i pojawił się błąd 25b 00. To może mieć wpływ na mało efektywne działanie klimatyzacji?
  3. Dodam jeszcze, że przykładając termometr przy temperaturze ustawionej na "lo" było ok. 19-20 stopni
  4. Witam koledzy, ja mam trochę inny problem, ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Klimatronik chłodzi, ale trochę słabo.. Klimatyzacja była uzupełniana i odgrzybiana w zeszłym roku, w tym roku wymieniłem filtr przeciwpyłkowy. Sprawdzałem rurki pod maską i tak jak zaznaczyłem na zdjęciu, jedna jest lodowata, a przy reszcie nie odczuwam zbytniej różnicy w porównaniu do temperatury otoczenia. Jednak zauważyłem dziurkę w tej gumie (oznaczona na czerwono na zdjęciu), czy może ona mieć jakiś wpływ na efektywność chłodzenia mojej klimy?? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności