Skocz do zawartości

Patrasz

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Patrasz

  • Urodziny 04/08/1984

Informacje osobiste

  • Imię
    Patryk
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Warszawa

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 T 150KM (AEB)
  • Rok produkcji
    1998
  1. Ogólnie to samochód pali, jeździ mimo tego, że tamta kostka miała 4 piny, a ta obecna ma ich 5. Jedna jest zaślepiona. Jednak muszę go powoli rozpędzać i wtedy moc wydaje się odpowiednia, natomiast jak mocniej nacisnę gaz to jakby tą moc tracił Byłem na kompie to "mechanik" powiedział, że przepływka daje za duże parametry. Czy ktoś może coś podpowiedzieć? ? ?
  2. Witam Forumowiczów! . Czy ktoś może mi pomóc? Mianowicie posiadam VW Passat B5 1.8 Turbo AEB 1998r. i mam problem z przepływomierzem, stara przepływka padła i chciałem wymienić na nową (używaną), lecz w mojej starej jest opcja tylko na 4 piny, a tutaj jest na 5 pinów. I teraz moje pytanie: Czy da się to w jakiś sposób przełożyć aby wszystko ładnie chodziło?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności