Ogólnie to samochód pali, jeździ mimo tego, że tamta kostka miała 4 piny, a ta obecna ma ich 5. Jedna jest zaślepiona.
Jednak muszę go powoli rozpędzać i wtedy moc wydaje się odpowiednia, natomiast jak mocniej nacisnę gaz to jakby tą moc tracił
Byłem na kompie to "mechanik" powiedział, że przepływka daje za duże parametry.
Czy ktoś może coś podpowiedzieć? ? ?