Witam proszę o sprawdzenie logów problem polega na tym ze auto przerywa przy przyspieszaniu w okolicy 1400-2000obr i z wczoraj z trasy 400km średnie mi wyszło 8,5l przy jezdzie do 120km/h bez szaleństw
ewentualnie jakie logi jeszcze mogę zrobić?
http://vaglog.rtnet.pl/gregorysd_113348.html
http://vaglog.rtnet.pl/gregorysd_113347.html