rjpl
-
Liczba zawartości
7 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O rjpl
- Urodziny 04/14/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Rafał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Białystok
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 1.9 TDI-PD 105KM(BLS)
-
Rok produkcji
2008
-
Witam dokładnie podłączanie kompa i adaptacja klap musi być, teraz grzeje że hoho Pozdrawiam Rafał
-
Dzień dobry przeszukałem forum i nie mogę znaleźć miałem taki problem ogrzewanie od strony kierowcy działa tak jak trzeba, a pasażera cały czas zimne po podłączeniu kompa błąd silnik nastawczy klapy temperatury v159 (pasażera) - wymieniłem sam, co się z nim nawalczyłem to moje niby 3 śrubki ale za to dwie jakie wredne, ale się udało, nowy silniczek działa ok, ale dalej leci zimne powietrze (komputer już nie pokazuje błędu v159) jak ogrzewanie ustawie na "low" zimne jak ustawie np 26 zimne, a jak ustawie HI to lekko ciepłe (od strony kierowcy działa tak jak trzeba) i teraz pytanie czy po wymianie silniczka z błędu v159 muszę wykonać "adaptacje nastawy klap" ? Pozdrawiam Rafał
-
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
rjpl odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
Witam ten z szyberdachem ma opis "Volkswagen Passat 1.9 TDi Sportline Gps/Pdc/Opendak/Xenon/ Verkocht" Verkocht - zagotowany, przegotowany ? czyżby się zagrzał, będę musiał zadzwonić a i teraz zauważyłem, że nie ma adresu tej firmy tylko nr tel i miasto Pozdrawiam -
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
rjpl odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
Witam mam problem chcę kupić Passata lub Octavię i szukam i szukam a czasu mało, cwaniaków cała masa także może tutaj będzie coś konkretnego a teraz do rzeczy co mnie interesuje 1. VW Passat kombi 1,9 tdi bez DPF 2007-2009 rok wersja co najmniej Comfortline, może być do opłat lub przed, udokumentowany przebieg, bezwypadkowy (potwierdzony miernikiem), skrzynia biegów manualna MUSI być na fakturę VAT inna opcja nie wchodzi w grę 2. Skoda Octavia kombi FL 1,9 tdi bez DPF 2009-2010 wersja co najmniej Ambiente, może być do opłat lub przed, udokumentowany przebieg, bezwypadkowy (potwierdzony miernikiem) skrzynia biegów manualna, MUSI być na fakturę VAT inna opcja nie wchodzi w grę co do kolorów to raczej wymagań nie mam, biały, czerwony i zielony odpadają i to by było na tyle, czas na zakup max 30.09.2013 przebieg samochodu oczywiście im mniejszy tym lepiej znalazłem takie egzemplarze http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=226937382&cd=634945476440000000&asrc=st|fs,sp http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=232984066 http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=232984066 wg. mnie całkiem dobre, ale moja widza jest ograniczona, może ktoś coś podpowie no i cena... chyba ciut niska ? Pozdrawiam -
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
rjpl odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
poczytałem i silniki 1,9 tdi o kodzie BLS maja filtr cząsteczek, reszta go nie posiada, tylko jak na odległość rozróżnić to ? jak przeglądam ogłoszenia na mobile albo autoscout24 tam jest pozycja "klasa emisji spalin" i według mnie jeśli jest to Euro 4 i wyżej to samochód musi mieć filtr cząsteczek (tak sobie wydedukowałem, ucha nie dam sobie za to obciąć) chyba że się mylę i może ktoś wyprowadzi mnie z błędu... pozdrawiam rafał -
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
rjpl odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
hej no i właśnie tu zaczynają się schody na stronie http://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/passat/b6/silnik-diesla-2.0-tdi-140km-2005-2010 widnieją dwa rodzaje 1,9TDI i ja się do tego odniosłem, na http://vw-passat.pl/dane-techniczne/5/volkswagen-passat-b6-produkowany-od-2005-do-2010 też jest, ale jak rozpoznać który to akurat jest silnik stojąc przy samochodzie albo na odległość to nie wiem , to wg. tego 1,9 tdi o mocy 105km nie ma filtra, a na forach różne opinie np znalazłem że w Octavii II 1,9tdi był tylko z filtrem -
Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?
rjpl odpowiedział Charakterek → na temat → Kupujemy Passata B6/B7
Witam jestem nowy na forum także jeszcze raz witam wszystkich a teraz konkrety prawie przeczytałem cały interent na temat VW passata Variant 1,9 TDI (od roku 2006) bo takiego zamierzam kupić ale jak zawsze po zagłębieniu się w temat człowiek jest "głupszy" niż przed... i pojawiają się problemy nieszczęsny DPF (jak bym kupował nowy to nie było by problemu, bo zanim bym niem przeleciał te 150-180tys km to OK) ale w używanym VW z DPF to wg. mnie jak chodzenie po polu minowym, 1. znalazłem informacje że VW od 2006 w każdym dieslu montował filtr DPF, czy to prawda do końca nie wiem, może ktoś z szanownych forumowiczów coś więcej wie ( nie na zasadzie odpowiedzi "tak" lub "nie" ale jakieś fakty) 2. wg. mojej wiedzy są dwa rodzaje silników 1,9 tdi w tym modelu passat: 1.9 16V TDI PDE 140KM, 2005-2010 1.9 TDI 105KM, 2005-2010 czy się różnią i co to jest PDE czy to DPF ? jak rozróżnić te silniki na odległość ? tzn może po VIN albo jakiś inny sposób ? szczerze mówiąc to ten 140KM bardziej mi odpowiada, a z kolei wyczytałem że 105KM są najmniej awaryjne mimo dużych przebiegów. 3. czy w jakiś magiczny sposób z ogłoszenia np mobile.de albo allego da się rozpoznać o jaki silnik w oferowanych samochodzie chodzi? wg. mnie jak w ogłoszeniu jest że spełnia EURO 4 to ma już filtr DPF -ale to tylko moje spostrzeżenie 4. czysto teoretycznie jak już kupię passata z przebiegiem ok 180tys km to na co muszę być przygotowany ? i zakładam że miał wszystkie serwisy robione na czas i zgodnie z książką, interesują mnie samochody z flot firmowych, leasingowe bo leasing wymaga pełnego serwisu, Pozdrawiam Rafał
