Witam kolegów mam problem z moim passatem b5 1.6 101KM AHL 1998r gdy dojeżdżam do skrzyżowania wciskam sprzeglo i wrzucam luz samochod gasnie, dziwne objawy sa też przy zmianie biegów obroty spadaja do ok 500 i jak nie zgaśnie to wracają do normy
Próbowałem szukac tego przewodu o którym mowa wyzej ale nigdzie go nie widze ma może ktoś foty tego???
Z góry dziękuje za pomoc