Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu. Mam pytanko. Rozebrałem rozrusznik i niec nie widzę w nim uszkodzonego, Szczotki dobre, plastikowy tryb co chodzą te 3 trybki tez dobry, elektromagnes zciąga. Problem polegał na tym że podczas odpalania, czym niższa była temperatura(czym większe obciązenie) tym rozrusznik co jakiś czas jakos tarł głosno. kreci kreci nagle trach i dalej kręci. Czasami dzwięk od razu di pojawai i trzeba znów zaczynać kręcic, a czasami podczas kręcenia. jak jest ciepło jest ok, ale w mrozy pojawił sie taki problem....