Ja robiłem polerowałem klosze polerką do lakieru i pastą 3G a potem jeszcze tempo. Rok wcześniej zrobiłem tak jak radzi kolega: papier 2500, lampa na wiadro, kostka z filcem i jedziesz. Efekty są bardzo pozytywne. Ale niestety tylko strona zewnętrzna reflektora. Okazuje się, że w moim 3B klosze są zniszczone od środka i zastanawiam się, czy da się je odkleić bez uszkodzeń.
Ale samo polerowanie jak najbardziej polecam.
Ponadto kupiłem tydzień temu w Practikerze nieco mocniejsze żarówki z "przydymioną" na niebiesko bańką. Oczywiście nie miałem zamiaru "tuningować" Paska, ale założyłem na próbę. Światła świecą teraz mocnym białym światłem i nie ma grama barwy niebieskiej. Założyłem wieczorem na próbę tylko jedną żarówkę i różnica jest widoczna gołym okiem. Polecam. 22 zł komplet.