Skocz do zawartości

olgi

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O olgi

  • Urodziny 01/01/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Śląsk

Samochód

  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    ---
  1. Dla mnie może być b.słaby.Nie przekraczam prędkości podanej na znakach. Chodzi mi o to czy taki samochód będzie bardziej awaryjny ze względu na rocznik początku produkcji ? I mniej awaryjny ze względu na sprawdzony silnik? Czy ktoś ma taki samochód na forum ?
  2. Witam, mam zamiar kupić passata B6 2005 60.000km od dealara z Niemiec.Silnik 1.6 102 km. Cena 9000E. Czy to cena adekwatna ,wyposażenie trendline ? Obecnie mam Toyotę Avensis 2003 i 170.000km przebiegu nie zepsuło się właściwie nic,a co do Passata jest dużo krytycznych opinii o B6 także w Auto-Świat "Wieczny Pacjent" Czy wybór archaicznego,ale sprawdzonego silnika 1.6 102km pozwoli uniknąć większości problemów ? Czy ktoś ma taki silnik czy ma w nim LPG ? pozdrawiam z góry dziękuje za rady
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności