Witam,
mam zamiar kupić passata B6 2005 60.000km od dealara z Niemiec.Silnik 1.6 102 km.
Cena 9000E.
Czy to cena adekwatna ,wyposażenie trendline ?
Obecnie mam Toyotę Avensis 2003 i 170.000km przebiegu nie zepsuło się właściwie nic,a co do Passata
jest dużo krytycznych opinii o B6 także w Auto-Świat "Wieczny Pacjent"
Czy wybór archaicznego,ale sprawdzonego silnika 1.6 102km pozwoli uniknąć większości problemów ?
Czy ktoś ma taki silnik czy ma w nim LPG ?
pozdrawiam z góry dziękuje za rady