WItam.
Mam takie nietypowe pytanie, bo obczytałem sie z kumplem dużo i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Tak więc, pada mu turbo, chce wsadzić od awx`a. Jest możliwość założyć od awx, tylko narazie bez programu? chodzi o to że musi wyjechać, i tez musi jechac własnie passatem. Wroci sobie elegancko i wtedy by zrobił wiruska
Czy nie bedzie żadnych problemow z tym związanych itp ?