Skocz do zawartości

likus4

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O likus4

  • Urodziny 02/07/1993

Informacje osobiste

  • Imię
    Arkadio
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Katowice

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
  • Rok produkcji
    2003
  1. Witam. Przypinam sie troszkie do tematu, wiec tak posiadam Navi MFD o nr "3BO O35 191 DX" i jak mam sprawdzić jaka to wersja? wrzucam tu foto zdjec z softu (przytrzymałem 3 i 6 ) Pytanko, jak ktoś odrazu mi powie co to za wersja no to czy ją zostawić czy lepiej zmienić na D?
  2. likus4

    co sadziecie o Tuningu AVB ?

    WItam. Mam takie nietypowe pytanie, bo obczytałem sie z kumplem dużo i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Tak więc, pada mu turbo, chce wsadzić od awx`a. Jest możliwość założyć od awx, tylko narazie bez programu? chodzi o to że musi wyjechać, i tez musi jechac własnie passatem. Wroci sobie elegancko i wtedy by zrobił wiruska Czy nie bedzie żadnych problemow z tym związanych itp ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności