Witam,
Gdy włączam klimatyzacje, bardzo nagrzewa się i topi się guma na sterowniku wentylatora klimatyzacji.
http://allegro.pl/audi-a6-c5-opornica-wentylatorow-klimatyzacji-i2349266697.html (zdjęcie) ten sterownik tak wygląda.
Więc wymieniłem go ale nadal to samo guma się topi i dymi.