mam podobny problem z wyrzucaniem oleju przez bagnet w passacie 1,9 TDI,mianowicie przy zapalonym silniku po wyciagnieciu bagnetu pluje olejem,objaw ustepuje kiedy odkrece korek wlewu oleju z kąd dmucha powietrzem powietrzem.Domyslam sie ze jest to nadmiar powietrza znajdujacego sie wewnatrz. Jakie moga byc tego przyczyny....moze byc to odma????? czy cos innego????Ma ktos moze jakas wiedze na ten temat.Z gory dzieki