Skocz do zawartości

tomek batek

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O tomek batek

  • Urodziny 12/26/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    Tomasz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Zator

Samochód

  • Silnik
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BXE)
  • Rok produkcji
    2000
  1. fajnie ze jest jakis odzew w tym temacie ...zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz ...czy jest jakis w miare prosty sposob na sprawdzenie droznosci odmy..w przyszlym tygodniu mam do przejechania 1600km na jeden strzal,i zastanawiam sie czy silnik moze na tym ucierpiec.Z gory dzieki za odzew.Pozdrawiam/
  2. mam podobny problem z wyrzucaniem oleju przez bagnet w passacie 1,9 TDI,mianowicie przy zapalonym silniku po wyciagnieciu bagnetu pluje olejem,objaw ustepuje kiedy odkrece korek wlewu oleju z kąd dmucha powietrzem powietrzem.Domyslam sie ze jest to nadmiar powietrza znajdujacego sie wewnatrz. Jakie moga byc tego przyczyny....moze byc to odma????? czy cos innego????Ma ktos moze jakas wiedze na ten temat.Z gory dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności