Ja nie zwróciłam uwagi przy zakupie, no bo skąd mogłam się domyślić a tu okazało się po pewnym czasie, że do płynu chłodzącego dostaje się olej... Na razie jeżdżę bo nie mam pieniędzy na naprawę, mam nadzieję, że nie stanie się nic okropnego zanim pojadę na warsztat