dominik351
-
Liczba zawartości
8 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O dominik351
- Urodziny 07/13/1988
Informacje osobiste
-
Imię
Dominik
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Piła
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.8 T 150KM (ANB)
-
Rok produkcji
2000
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Otwarcie zamka tylnej klapy - Kombi
dominik351 odpowiedział hexen30 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam ja mam taki problem z bagażnikiem jak otwieram samochód z pilota to bagażnika nie moge otworzyć ciągąc za ten przełacznki nad tablica rejstracyjna dopiero jak jednocześnie nacisne przycisk otwierania centralnego zamka i ten przełącznik nad tablica to bagaznik sie otwiera wczesniej chodziło normalnie tzn ze jak otworzyłem samochód to normalnie mogłem otwierac bagaznik co może byc nie tak odswieżam czy nikomu nic nie przychodzi do głowy ??? -
1.8 20V APT gasnie podczas jazdy jak wrzuce na luz przy 60 km/h
dominik351 odpowiedział gulu666 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
no ale jak jak auto zgaśnie to po chwili odpala i jedzie dalej jak by nie było paliwa w baku to by nie odpaliło ani nie jechało dalej ale sprawdzę jeszcze przy pompie czy jest wszystko ok bynajmniej czy wygląda ok i przy okazji sprawdzę jaki jest poziom benzyny -
1.8 20V APT gasnie podczas jazdy jak wrzuce na luz przy 60 km/h
dominik351 odpowiedział gulu666 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam mam taki problem moj passat b5 1.8T + gaz gasnie mi gdy jest mało paliwa w baku ( gdy zbliża sie do rezerwy) zaczeło sie tak dziać gdy została wymieniona pompa paliwa jak sie auto przełaczy na gaz to jest wszystko ok a gdy jedzie na benzynie to gasnie ale tylko jak jest malo paliwa w zbiorniku mechanik sprawdzał pompe i powiedział ze wszystko z nią jest ok ma odpowiednie cisnienie i stwierdził ze to wina gazu ale ostatnio przejechałem troche km na benzynie i co jakis czas gasł oczywiscie było mało benzyny gdy zatankuje to problem znika i pojawia sie znowy gdy poziam paliwa spadnie moze macie jakies propozycje -
autko naprawione okazało się ze jednak pompa padła na początku sprawdzania przez mechanika jeszcze działała chociaż ledwo i nie było odpowiedniego ciśnienia paliwa pompa została wymieniona i autko chodzi jak wcześniej idealnie
-
panowie proszę was o pomoc może macie jakieś pomysły co do mojej sytuacji mechanik od dwóch dni walczy i dalej nie wie co jest z moim paskiem mówi ze paliwo dochodzi iskra jest błędów na kompie nie ma był jeden no ale był związany z tym ze aku było słabe od moich prób odpalania
-
dzisiak autko zawiozłem do mechanika i powiedzial ze nie wie co mu jest iskra jest paliwo dochodzi na kompie zadnych błedow bedzie dalej szukał a może ktos z was ma jakąś propozycje
-
niestety nie mam kabla do niego ale jutro go zaciagne do mechanika i zobaczymy jeszcze naladuje porzadnie aku bo przez próby troche siadł ale mysle ze aku nie ma nic do tego jak kręci normalnie
-
Witam nie znalazłem dokładnie takiego przypadku jak mój dlatego się dołączę otóż w niedziele rano wyjechałem samochodem i normalnie odpalił, zostawiałem go na parkingu i po około 8 godzinach auto nie odpaliło normalnie kreci i nic przyjechał po mnie kolega odholował mnie pod dom i wtedy też spróbował mnie zaciągnąć i auto odpaliło. Potem auto normalnie odpalało przez resztę dnia- kilka prób. Rano następnego dnia tez odpalił więc myślałem ze to chwilowe ale po jakimś czasie chcę znowu odpalić i jakby na chwile załapał ale nie odpalił po kolejnych próbach już nie odpala bezpieczniki sprawdzone przekaźnik od pompy paliwa też nie wiem co mu się stało proszę o pomoc
