no ja kupiłem boscha tarcze i klocki a wiec niewiem czy jest komplet mnie kosztował 450 a co do kondonów to nieużywam ;d ale tak myslalem ze wewnetrzna tą co sie sciera , tylko dziwi mnie fakt ze itak sie pojakims czase to wytarło by i piszczalo dalej wiec niebardzo rozumiem zasade działania tego preparatu