Skocz do zawartości

rejer

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O rejer

  • Urodziny 03/24/1986

Informacje osobiste

  • Imię
    Slaw
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    zDolnyŚląsk

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
  • Rok produkcji
    2004
  1. Czy moglibyście rzucić okiem na ten post bo wydaje mi się, że również tyczy się tego tematu? http://forum.vw-passat.pl/threads/46220-Skrzynia-biegow-czy-kolo-dwumasowe?p=1572134&viewfull=1#post1572134 Z góry dziękuję.
  2. Objawy mam te same co Wy czyli: przy hamowaniu silnikiem przy prędkości 40-80km/h wyraźnie słychać metaliczny dźwięk. Przebieg 210000km. Auto już w warsztacie, tylko muszę podjąć decyzję. Chcą mi wsadzić regenerowaną skrzynie za ok. 1500 + 500 robocizna. Mówili też o wymianie kołą dwumasowego i sprzęgła to pewnie z 2000 extra (czyli okolicę 4000). Podobno skrzynia już chodzi głośniej niż silnik i na pewno do wymiany są 2 łożyska wewnątrz skrzyni i jakieś 2 zaraz przy końcu (nie do końca zrozumiałem), nie wiadomo czy na tym się skończy (co może być jeszcze?), ale to mnie będzie kosztowało jakieś 1000-1500extra (gdy się uprę na naprawę tej a nie zakup regenerowanej wyjdzie ponad 5000zł). Mam trochę obawy, że mi wsadzą jakąś 'zajeżdżaną' skrzynkę i po 1-2 latach będę robił to samo. Moja od ponad 100000km jest jeżdżona delikatnie i wszystko działa cacy oprócz tego hałasu. Co radzicie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności