Witam wszystkich serdecznie. Przymierzam się do kupna Passata B6 z motorem 2,0 TDI i tu moje pytanie które oznaczenia silników możecie polecić a które nie. Nie stać mnie na CR więc raczej PD. Słyszałem że Bosch jest tańszy w naprawie gdyby ASO nie uwzględniło. I najważniejsze pytanie czy 170 KM tez jest tak podatne na awarie?? Z góry dziękuje wszystkim za podpowiedź.