Ra _-_
-
Liczba zawartości
6 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Ra _-_
- Urodziny 10/14/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Marian
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Warszawa
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
-
Rok produkcji
2006
-
Leaving Home działa, a Coming Home nie... jak sprawdzić?
Ra _-_ odpowiedział mwlodarc → na temat → Elektryka, oświetlenie
Dzieki Robert,bardzo przydatny link i tobie tez Marek,ale nadal nie rozwiązuje to mojego problemu bo w kodowaniu od Marka w bajcie zero są zaznaczone przednie przeciwmgielne i kod E7,ja taki mam wlasnie wpisany, a potrzebuje taki jaki bedzie gdy przeciwmgielne beda odznaczone. -
Leaving Home działa, a Coming Home nie... jak sprawdzić?
Ra _-_ odpowiedział mwlodarc → na temat → Elektryka, oświetlenie
Niestety nie mam kogoś z inną wersją. Mógłby ktoś kto ma versje z okienkami wyłączyć te halogeny i napisać mi jaki wtedy kod sie pojawia w bajcie zero? Mysle ze to powinno załatwić sprawe bo tak to wszystko na tym kodowaniu (ze zdjecia powyzej) w bajcie zero zdaje sie nie wadzić. -
Dzięki za szybką odpowiedź.Mówiąc dobrze masz na mysli przymocowanie wiązki jej orginalnymi zaczepami do tylu kokpitu? Czylie ze np da rade przeciągnąć kable bez wyjmowania zegarow i schowka ale bez przymocowania zaczepow wiązki z tylu kokpitu jak fabrycznie? A przy okazji masz napisane ze masz MFA kolor,widzialem taki i jest fajny,ale z tego co widzialem na twoich fotach powyzej to masz poprostu podswietlany na bialo..
-
A orientuje sie ktos czy po wymontowaniu kratek powietrza da rade te wiązke od podswietlenia tymi otworami srodkowymi poprowadic na boki czy trzeba wykrecac cos wiecej niz wyjecie samych kratek powietrza?
-
Leaving Home działa, a Coming Home nie... jak sprawdzić?
Ra _-_ odpowiedział mwlodarc → na temat → Elektryka, oświetlenie
Czesc wszystkim. Przeczytalem caly ten wątek oraz inne w temacie coming home ale nie ma odpowiedzi na moj problem.Chcialem aktywowac sobie coming leaving home.Mam 23 bitowy ten sterownik oraz MFA+ Posiadam VCDS, wchodze w 09 central electric i coding,przeskakuje miedzy bajtami (punkt 3) ale w zadnym z nich w punkcie 4) nie wyskakują mi zadne opcje do odznaczania tylko jest pusto. Aby poradzic sobie bez tego na podstawie zdjecia od jednego z kolegow forumowiczow pokazanego w wątku oto one wpisalem w pierwsze okno bajtow czyli w okno bajt zero tak jak jest na zdjeciu-E7,wczesniej mialem 02.Funkcja coming leaving home mi teraz dziala ale kodowanie to uaktywnilo takze swiatla przeciwmgielne a ja ich nie posiadam i teraz mi zarowka na zegarach sie swieci ze przeciwmgielne uszkodzone.Pierwsze pytanie-Czy ktos wie jaki kod wpisac w bajt zero abym aktywowal coming leaving home ale bez przeciwmgielnych?Dodam ze posiadam xenony z doswietlaniem bocznym wiec zeby tez dzialaly bo widze ze sa tez do zaznaczenia w pkt 4. Przypomne ze nie mam takich opisow do odznaczenia w punkcie 4 jak np bit 1-zainstalowane przednie swiatla przeciwmgielne, czy bit 2..., czy bit 7...., u mnie w punkcie 4 jest pustka wiec nie mam co zaznaczac i musze po kodzie. Drugie pytanie-czy ktos wie dlaczego u mnie w punkcie 4 jest pustka w kazdym bajcie i nie rozwijają sie opcje i przez co nie moge tego normalnie zaznaczyc tak jak jest na zdjeciu powyzej? -
Witam, mam passata 108tys km, orginalny przebieg,spalilo mi sie sprzeglo,na luzie biegi wrzucam itp,czy wie ktos czy jego spalenie sie rzutuje na trwalosc dwumasy i wysprzeglika?, czyli czy teraz wystarczy ze kupie tarcze i docisk? czy musze jeszcze wysprzeglik i ewentualnie dwumase. Wczesniej przed awaria a takze po niej jak zaczelo sie sprzeglo slizgac i spalilo to nie mialem problemow z wibracjami ani stukotami jak przy uszkodzonych dwumasach... I dziekuje za rady typu najlepiej z wysprzeglikiem i dwumasa wymienic bo to to wiem sam, ale niestety nie przelewa sie z kasą i chcialbym zrobic tylko to co konieczne,tylko nie chcialbym zeby sie okazalo ze zaraz bede musial dwumase wymieniac... z tad moje pytania. Nowke sprzeglo z wysprzeglikiem mam za 750zl, mam tez uzywane z dwumasą bez wysprzeglika(sam nowy 200zl), wygląda swiezo,niby ma miec 9tys mil i jest z 2009r za 550zl,jezeli spalenie sprzegla nie rzutuje na dwumase to lepiej kupic nowe sprzeglo chyba, tylko ze nie wiem czy rzutuje czy nie, prosze kogos o rade, Pozdro forumowicze
