Skocz do zawartości

20marcin07

  • Liczba zawartości

    121
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 20marcin07

  1. Maniek chyba też się wybiera
  2. ja też chętnie pogram
  3. 20marcin07

    PaintBall 2013

    mi jedno i drugie odpowiada
  4. koledzy poszukuję silnika 1.6 FSI 102KM do VW JETTA 2007r. czy może ktoś wie gdzie takiego poszukac??
  5. ja mogę zhandlować ładną bore ale z silnikiem ARL
  6. byłem ale nie widziałem cię... Zima senior widziany po 12 na Zwierzynieckiej
  7. hehe było wesoło bo dużo osób nas myliło z tyłu różniły nas tylko tablice
  8. to w tym roku nie będzie bliźniaczych passatów??
  9. mlodyyy widziany dzisiaj w bielsku podlaskim ok 15 przy przejeździe kolejowym
  10. nie chce żeby wystawały, ale także żeby nie byly schowane. mniej wiecej rakt pod krawędzią błotnika
  11. a z tym dystansem wyrównam rant z błotnikiem ??
  12. koledzy a czy felgi z takim rozmiarem bez problemu podejdą do passata b5?? 7,5x17 ET56 5x112
  13. koledzy, macie jakiegoś speca, który za dobrą kase odnowi i pomaluje fele??
  14. Kamilu pogadam z nim bo to moj znajomy sprzedaje
  15. 20marcin07

    Spoty Podlasie

    ja także stwierdzam że było wesoło czekamy na kolejny wspólny wypad... PS. Paweł oszukiwał bo chował bile
  16. życzę Wam chłopaki spokojnych i wesołych świąt oraz spełnienia wszystkich motomarzeń
  17. jak wcześniej pisałem ja + 4 osoby
  18. ja też się pisze jak się uda to zabiore 2-3 osoby, w niedziele dam znać
  19. 20marcin07

    Spoty Podlasie

    to jak Panowie ogarniamy jakiś wypad w plener??
  20. 20marcin07

    Spoty Podlasie

    Maniek może i masz rację, a co do tego wypadu to mniej wiecej kiedy?? a kulig też dobry pomysł
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności