-
Liczba zawartości
121 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez 20marcin07
-
Maniek chyba też się wybiera
-
ja też chętnie pogram
-
mi jedno i drugie odpowiada
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
wesele będzie pare km za Łapami -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
niestety mnie nie będzie 5.10 mam wesele -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
koledzy poszukuję silnika 1.6 FSI 102KM do VW JETTA 2007r. czy może ktoś wie gdzie takiego poszukac?? -
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
ja mogę zhandlować ładną bore ale z silnikiem ARL -
wlepki beda po 5 PLN
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
byłem ale nie widziałem cię... Zima senior widziany po 12 na Zwierzynieckiej -
hehe było wesoło bo dużo osób nas myliło z tyłu różniły nas tylko tablice
-
to w tym roku nie będzie bliźniaczych passatów??
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
mlodyyy widziany dzisiaj w bielsku podlaskim ok 15 przy przejeździe kolejowym -
nie chce żeby wystawały, ale także żeby nie byly schowane. mniej wiecej rakt pod krawędzią błotnika
-
a z tym dystansem wyrównam rant z błotnikiem ??
-
koledzy a czy felgi z takim rozmiarem bez problemu podejdą do passata b5?? 7,5x17 ET56 5x112
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
koledzy, macie jakiegoś speca, który za dobrą kase odnowi i pomaluje fele?? -
też się pisze i zamawiam wlepe
-
Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat
20marcin07 odpowiedział Rastaman → na temat → Podlaskie Dyskusje
Kamilu pogadam z nim bo to moj znajomy sprzedaje -
ja także stwierdzam że było wesoło czekamy na kolejny wspólny wypad... PS. Paweł oszukiwał bo chował bile
-
ja sie piszę
-
Regionalne życzenia okolicznościowe :)
20marcin07 odpowiedział rozavw → na temat → Podlaskie Dyskusje
życzę Wam chłopaki spokojnych i wesołych świąt oraz spełnienia wszystkich motomarzeń -
jak wcześniej pisałem ja + 4 osoby
-
ja też się pisze jak się uda to zabiore 2-3 osoby, w niedziele dam znać
-
to jak Panowie ogarniamy jakiś wypad w plener??
-
Maniek może i masz rację, a co do tego wypadu to mniej wiecej kiedy?? a kulig też dobry pomysł
