Skocz do zawartości

Tomcio86

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Tomcio86

  • Urodziny 02/02/1986

Informacje osobiste

  • Imię
    Tomek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kraków

Samochód

  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    ---
  1. Zgadzam się. Takie Liqui Moly - przecież bardzo dobre oleje robi - ma oleje long life do przebiegów do 30 tys. km przy czym podają, że to jest max tylko w wyjątkowych warunkach, kiedy nie masz możliwości zmiany oleju wcześniej a normalnie zalecają zmiany co 10-15 tys.km. Raczej tak jakbyś w pierwsze mrozy nadal chodził w swetrze bo przecież od tego nie umrzesz ---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:45 ---------- [url=http://www.liqui-moly.pl/aktualnosci/wydarzenia/107-liqui-moly-a-volkswagen][/url] ---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:02 ---------- Maciejek, pisałeś gdzieś wcześniej, ze Pentosin jest dostarczycielem całej chemii dla VW. Czy tak pisałeś czy mnie się tylko wydawało, ze pisałeś? Jak pisze Cromm - w Polskowicach leją Castrola, w Amerykach Liqui Moly, zresztą LM robi dla VW więcej chemii: http://www.liqui-moly.pl/aktualnosci/wydarzenia/107-liqui-moly-a-volkswagen
  2. Pewnie handlarz - Turas albo rusek nawalił uszczelniaczy zanim sprzedał i już zdążyły się wypłukać i zlać ))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności