Skocz do zawartości

siwex

  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O siwex

  • Urodziny 06/04/1968

Informacje osobiste

  • Imię
    Grzesiek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Sosnowiec

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
  • Rok produkcji
    2000
  1. Kolego czytaj co napisałem nie było żadnego oporu po wsadzeniu pierscienia opracowało to lakko tak samo po złożeniu turbiny sprawdzana byla dzwignia i tez 0 problemów Nie My tylko ty zapomniałeś bo mowiłem daj gruche to mi ja taka dałeś ale mam opcje jak to zrobić
  2. kolego załuż sobie temat bo potem beda sie mylić wypowiedzi
  3. turbina była czyszczona krążkiem drucianym z miekkim włosiem i papierem drobnym nie ma rys itd pierścien dobrze załozony przed ostatecznym skręceniem turbiny na sucha było sprawdzane jak chodzi dzwignia i chodzi idealnie czyli lekko i nie zacina sie. No i jeszcze sprawdzane było czy dobrze siadły łopatki w pierscien tez nie było problemu. turbina dobrze jest złożona na samym poczadku było przeładowanie auta i okazało się że geo zapieczona i to bardzo było widać slady do kąd chodziła
  4. hmm ciekawe gdzie to dorwę
  5. nie moge podmienic 18 z 75 gdyż mam inne kostki w nich jak moge sprawdzic podcisnienie ktore wchodzi na gruchę vagiem?
  6. nikt nie pomoże?? zmieniona przepływka kolega mowił ze sprawna wiec dam nowe logi [/color] Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  7. wymieniłem uszczelki na nowe czyli uszczelki turbiny i kolektora ssącego podokrecałem cybanty bardziej Hmm zdaje mi sie ze jest lepiej ale i tak brak mocy jutro przepływke podmienię gdzie jak coś szukać nieszczelności? moge prosić o jakiś opis przewodów do podpięcia
  8. Turbina dobrze zlozona nie ma co tam zle zlozyc hmmm nieszczelnosc tylko gdzie hmmm moze kupie nowe uszczelki gdzie indziej mi napisali ze przeplywka zdechla
  9. Witam afn auto jest zamulone i to strasznie turbina ledwo dmucha czuć to n75 wyczyszczony, turbina wyczyszczona sztanga chodzi git aa i wiadomo łapie tryp awaryjny oto logi Log (0 - 007,007) Log (1 - 001,001) Log (2 - 004,004,004) Log (3 - 013,013) Log (4 - 011,011) Log (5 - 003,003,003) Log (6 - 000) Log (0 - 008) Log (1 - 003) Log (2 - 011) Log (3 - 001) Log (4 - 010) Log (5 - 004)
  10. pamowie mam 100m taśmy coś sie ogrodzi dajcie mi znac na fona 797555668 to passatslask zrobi miejsce jak by co to taśme dokupi się PS ma ktos wolna wlepe vw passat?
  11. witam. Może coś napisze bo miałem te same problemy. Miałem tak rano auto chce otworzyć wsadzam kluczyk rygielek idzie do góry ciągnę za klamkę i nic szarpnę lekko otwierają się ale nie chcą się zamknąć no to jazda z tym. Na zamkach są takie plastikowe nakładki od razu je wywaliłem, następnie opalarka i susze wszystkie zamki olej silnikowy i wlewam do środka od tamtego momentu 0 problemu Ps Wd 40 i odmrażacze dają tylko mały efekt bo na 2 dzień jest to samo
  12. witam. Panowie potrzebuje pomocy.Szukam osoby która podepnie mi auto pod vaga i zrobi logi dynamiczne itd chce sprawdzić co jest nie tak co poprawić czy zmienić kąt wtrysków itd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności