witam mam taki problem, po podłączeniu przyczepki do mojego passka znikneły mi swiatła stopu i zapala sie migająca kontrolka świec żarowych i po pewnym czasie jak uzyje hamulca to kotrolka ABS I ESP sie swieci ,po odłaczenu przyczepki tak juz zostało co sie mogło sie stać?