Panowie, odgrzebie ten temat, poleciał u mnie wałek i szklanki. Mechanik powiedział, że lepiej kupić używkę niż wstawiać nowe zamienniki, jednak jakoś nie do końca chce mi się w to wierzyć. Jak Wy to widzicie?
Witam!
Panowie mam problem, w sedanie 2004r. zablokował mi się bagażnik i tylne prawe drzwi.
Drzwi raz na jakiś czas się otworzą, jednak bagażnik zamurowany na amen. Słychać siłownik ale klapa się nie otwiera. Ktoś kojarzy co może być przyczyną?