Skocz do zawartości

blaks16

  • Liczba zawartości

    32
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O blaks16

  • Urodziny 07/17/1991

Informacje osobiste

  • Imię
    Błażej
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Szymankowo

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHU)
  • Rok produkcji
    1998
  1. presstarter zauważyłem jeszcze ze u mnie stuka mocniej jak jest mokro nie wiem dlaczego jak jest sucho to wogule nie stuka a jak mokro po deszczu to wali nawet przy normalnym ruszaniu ale tylko raz potem jest ok do nastepnego mocnego przyhamowania i znowu stuknie no i u mnie szarpie jak jadę na 2 bądź 3 biegu bez gazu wydaje mi się ze to poduch pod silnikiem ale tak w ciemno 400zł wywalić to trochę strach bo jak to jest dwumasa??
  2. dzieki presstarter za odpowiedz jak pojezdzisz dłuzej to daj znac czy pomogło a ja bede szukał u siebie dalej ale wydaje mi sie ze to poduchy pod silnikiem bo u mnie jest to szarpanie jeszcze
  3. presstarter a jak jedziesz na 3 lub 4 biegu bez gazu na jałowych obrotach to szarpie ci autem bo ja mam tak samo jak ty z tym pukaniem i właśnie mi szarpie nawet czasami na 2 biegu to czuć
  4. To dobrze myślałem ze w tym tkwi problem ale jednak widzę ze nie dobra będę szukał dalej Dzięki za pomoc
  5. Grupy: 004,001,004,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_120296.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_120297.html Czy możecie spojrzeć na log 004 podczas odpalania wyprzedzenie kontu wtrysku zadany jest 9.9 a aktualny 0.0 czy tak powinno być podczas odpalania????????
  6. witam mam jeszcze jedno pytanie który pin w wtyczce od pompy wtryskowej podaje napięcie na nastawnik
  7. komp jest seria wienc raczej nie był lutowany ale zimne luty moga byc poszukam cos na podmianke moze pomoze
  8. 2 pompa była z nastawnikiem a jak myślisz gdzie można szukać słabej masy a zimne luty to tylko wymiana kompa żebym tylko miał z kat go podmienić ale będę próbował
  9. no tak tylko przydał by mi sie jakis mechanik ogarniety bo sam nastawnika nie podmienie bo nie mam z kat a u 2 ostatniech to wymieniłem pompe za 700 zł i wtryski za 800zł. 1,5 tysiaca wydałem a poprawy nie ma
  10. pompa wyciągnięta z sprawnego silnika a po 2 nie wierze ze 2 różne pompy były by w tym samym stopniu zużyte po założeniu 2 pompy nie było ani poprawy ani pogorszenia końcówki wtrysków zakładane nowe+ ustawianie ciśnienia dodam ze potrafi zapalić czasami dobrze a czasami tragicznie przy tej samej temperaturze
  11. jak juz odpali i zaraz zgasze to odpala bez problemu do momentu az całkiem wystygnie jakies 8-10 h stania sprezenie nie wiem jak było mierzone bo to mechanik mierzył pod czas tego krecenia jest czarna chmura za autem
  12. wymieniałem tak samo jak pompę wtryskowa świece grzeją ciśnienie na cylindrach po 29 żaden mechanik nie wie o co chodzi a a było ich dużo czasami ma dzień dobroci i zapali przy -10 od strzała ale to rzadko a czasami przy 0 ma problem
  13. Przy sofcie nikt nie grzebał bo kiedyś było dobrze dodam ze mam tez problemy z odpalaniem jak jest poniżej -5 stopni może sie to jakoś wiąże w całość i co ja mam teraz zrobić z tym paskiem bo nie wiem?? Dodaje link z odpalaniem
  14. I jak pomoże ktoś czemu mi komp tnie dawkę od 2000 do 2600obr/min??
  15. zrobiłem dziurke w przepływce wrzucam logi ale poprawy nie ma dalej tnie dawke miedzy 2000obr/min a 2600obr/min Grupy: 003,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117514.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117515.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117516.html Grupy: 010,008 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117517.html Grupy: 011,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117518.html Grupy: 004,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117519.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności