blaks16
-
Liczba zawartości
32 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O blaks16
- Urodziny 07/17/1991
Informacje osobiste
-
Imię
Błażej
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Szymankowo
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHU)
-
Rok produkcji
1998
-
Uszkodzona Lewa poduszka silnika passat 1.9 tdi
blaks16 odpowiedział bolsfanwk → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
presstarter zauważyłem jeszcze ze u mnie stuka mocniej jak jest mokro nie wiem dlaczego jak jest sucho to wogule nie stuka a jak mokro po deszczu to wali nawet przy normalnym ruszaniu ale tylko raz potem jest ok do nastepnego mocnego przyhamowania i znowu stuknie no i u mnie szarpie jak jadę na 2 bądź 3 biegu bez gazu wydaje mi się ze to poduch pod silnikiem ale tak w ciemno 400zł wywalić to trochę strach bo jak to jest dwumasa?? -
Uszkodzona Lewa poduszka silnika passat 1.9 tdi
blaks16 odpowiedział bolsfanwk → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
dzieki presstarter za odpowiedz jak pojezdzisz dłuzej to daj znac czy pomogło a ja bede szukał u siebie dalej ale wydaje mi sie ze to poduchy pod silnikiem bo u mnie jest to szarpanie jeszcze -
Uszkodzona Lewa poduszka silnika passat 1.9 tdi
blaks16 odpowiedział bolsfanwk → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
presstarter a jak jedziesz na 3 lub 4 biegu bez gazu na jałowych obrotach to szarpie ci autem bo ja mam tak samo jak ty z tym pukaniem i właśnie mi szarpie nawet czasami na 2 biegu to czuć -
To dobrze myślałem ze w tym tkwi problem ale jednak widzę ze nie dobra będę szukał dalej Dzięki za pomoc
-
Grupy: 004,001,004,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_120296.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_120297.html Czy możecie spojrzeć na log 004 podczas odpalania wyprzedzenie kontu wtrysku zadany jest 9.9 a aktualny 0.0 czy tak powinno być podczas odpalania????????
-
witam mam jeszcze jedno pytanie który pin w wtyczce od pompy wtryskowej podaje napięcie na nastawnik
-
komp jest seria wienc raczej nie był lutowany ale zimne luty moga byc poszukam cos na podmianke moze pomoze
-
2 pompa była z nastawnikiem a jak myślisz gdzie można szukać słabej masy a zimne luty to tylko wymiana kompa żebym tylko miał z kat go podmienić ale będę próbował
-
no tak tylko przydał by mi sie jakis mechanik ogarniety bo sam nastawnika nie podmienie bo nie mam z kat a u 2 ostatniech to wymieniłem pompe za 700 zł i wtryski za 800zł. 1,5 tysiaca wydałem a poprawy nie ma
-
pompa wyciągnięta z sprawnego silnika a po 2 nie wierze ze 2 różne pompy były by w tym samym stopniu zużyte po założeniu 2 pompy nie było ani poprawy ani pogorszenia końcówki wtrysków zakładane nowe+ ustawianie ciśnienia dodam ze potrafi zapalić czasami dobrze a czasami tragicznie przy tej samej temperaturze
-
jak juz odpali i zaraz zgasze to odpala bez problemu do momentu az całkiem wystygnie jakies 8-10 h stania sprezenie nie wiem jak było mierzone bo to mechanik mierzył pod czas tego krecenia jest czarna chmura za autem
-
wymieniałem tak samo jak pompę wtryskowa świece grzeją ciśnienie na cylindrach po 29 żaden mechanik nie wie o co chodzi a a było ich dużo czasami ma dzień dobroci i zapali przy -10 od strzała ale to rzadko a czasami przy 0 ma problem
-
Przy sofcie nikt nie grzebał bo kiedyś było dobrze dodam ze mam tez problemy z odpalaniem jak jest poniżej -5 stopni może sie to jakoś wiąże w całość i co ja mam teraz zrobić z tym paskiem bo nie wiem?? Dodaje link z odpalaniem
-
I jak pomoże ktoś czemu mi komp tnie dawkę od 2000 do 2600obr/min??
-
zrobiłem dziurke w przepływce wrzucam logi ale poprawy nie ma dalej tnie dawke miedzy 2000obr/min a 2600obr/min Grupy: 003,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117514.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117515.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117516.html Grupy: 010,008 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117517.html Grupy: 011,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117518.html Grupy: 004,001 - http://vaglog.rtnet.pl/blaks16_117519.html
