Mam B5 (3B) ze zbiornikiem ok 60l. W związku z tym mam pytanko; czy zakładał ktoś do B5 zbiornik paliwa od B4 np? W B4 pojemność zbiornika po odpowietrzeniu wynosi ok 100l i bardzo zależy mi na założeniu takiego do B5. Czy wie ktoś coś na ten temat?
Z góry dzięki:)
Też miałem taki przypadek. Okazało się, że rozłączył sie przewód na łączeniu. Przechodzi on nad tylnim lewym błotnikiem i aby się do niego dostać należy otworzyć lewy schowek w bagażniku.