Skocz do zawartości

mirekvw

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O mirekvw

  • Urodziny 10/04/1990

Informacje osobiste

  • Imię
    Mirek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Rzeszów

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    1997
  1. Może poprostu przewody są niedrożne? albo same dysze spryskiwacza. Spróbuj wymontować spryskiwacze i potraktuj je kompresorem.
  2. Mam B5 (3B) ze zbiornikiem ok 60l. W związku z tym mam pytanko; czy zakładał ktoś do B5 zbiornik paliwa od B4 np? W B4 pojemność zbiornika po odpowietrzeniu wynosi ok 100l i bardzo zależy mi na założeniu takiego do B5. Czy wie ktoś coś na ten temat? Z góry dzięki:)
  3. Też miałem taki przypadek. Okazało się, że rozłączył sie przewód na łączeniu. Przechodzi on nad tylnim lewym błotnikiem i aby się do niego dostać należy otworzyć lewy schowek w bagażniku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności