Ja mam tak (w AHH):
wtryski od AFN;
suszarkę od AWX;
program (nowa kość pamięci);
Przed programem: 136KM/280Nm; (dymił za dużo)
po programie 159KM/330Nm (dymi bardzo mało)
O dziwo dzisiaj zauważyłem dokładnie to samo. Wycieraczki są za nisko, tylna też. Tyle lodu na wycieraczkach to nie miałem chyba w żadnym samochodzie. Nawet podczas jazdy lodowacieją Niestety nie znam patentu na to. Sorki że nie pomogłem