Witam. To moje pierwsze pytanie, zwykle posty forumowiczów mi wystarczały. Mam 1,9 TDI 130 KM - AVF+ skrzynia 6-ciobiegowa FRK. Pojawiła się głośniejsza praca skrzyni na biegach 5 i 6, ale tylko przy wciśniętym gazie - po zdjęciu nogi z gazu i na luzie skrzynia milknie. Sprawdziłem olej - lekko metaliczna barwa i opiłki chyba alu. Jestem laikiem i proszę o poradę: dać regenerować czy wymienić? Jeśli regenerować to czy możecie polecić kogoś z okolic Cieszyna, Bielska-Białej. Pozdrawiam. Krzysiek