zielonkawy, czarno -zielonkawy
generalnie brudny ale z odcieniem ciemnozielonego
po wymianie koła przejechałem około 150 km, ponieważ bylem w trasie.
Uszkodzoną gumę, smar na feldze i na nadkolu( o czym wcześniej nie napisałem) zauważyłem na drugi zień, jak oglądałem zapas na którym jeździłem
tak wygląda guma na moim przegubie
i nadkole na które ewidentnie poleciał smar
Po umyciu i oglądnięciu okazało się że jest pęknięcie długości około 1 cm na pierwszym skosie od silnika.Nie jest naderwany kołnierz przy opasce, ewidentnie nadcięte jakimś przedmiotem z drogi.