kaczorrr
-
Liczba zawartości
7 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O kaczorrr
- Urodziny 02/07/1990
Informacje osobiste
-
Imię
Piotrek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Słupsk
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1998
-
Uszczelnienie cieknącej pompy wtryskowej
kaczorrr odpowiedział Jacekp14_2005 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
poczytaj wyżej ---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 15:01 ---------- ewentualnie masz jeszcze diesel service w boleslawicach gdzie za uszczelnienie calej pompy zaplcisz 550 zł -
brak mocy Passat 1.9tdi AFN - pomozcie prosze
kaczorrr odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
Móoj pasek już lata Spieprzona była od spodu cała rura od intercoolera, nie wiem jak do tego wogole doszlo ale to juz przeterminowany problem. -
Uszczelnienie cieknącej pompy wtryskowej
kaczorrr odpowiedział Jacekp14_2005 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
alex sorry za moj zaplon troche mnie tu nie bylo jezeli jeszcze potrzebujesz to na żelaznej pytaj o Kolodynskiego , ale slyszalem ze jest jeszcze lepsza i tansza opcja moze byc tak ze nie trzeba wyciagac pompy tylko trzeba wymienic oringi wtedy w Boleslawicach jest facet ktory robi to ponoc dobrze za 50 zł i poltora litra w kieszeni mnie to juz obli strasznie jak mu wstawiam i pompa dostaje cisnienia to wypieprza mi tyle co bmw 2.0 w beznynie -
[B5] Jaki olej wlewać do silników TDI
kaczorrr odpowiedział Duży → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Liqui Molyy TOP TEC 4100 albo Valvoline 10W40 tylko te polecam -
brak mocy Passat 1.9tdi AFN - pomozcie prosze
kaczorrr odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
Panowie pomozcie tez i mi. zygac mi sie juz chce kupilem przedwczoraj nowego passata afn 98r. i jestem zdruzgotany. tak jak ładnie latał tak jak mu troche wstawilem no i dojezdzajac do skrzyzowania nagle zaczal glosno chodzic, spadla mu moc , zakpocil chwile na bialo, i od tej pory jest okropnie zamulony mam wrazenie ze na cieplym bardziej niz na zimnym(mialem wrazenie) bo wstalem dzis rano i na bardzo zimnym po odplanieu zaczely wariowac obroty !! wciskam troche gazu dobija do 2 tys. obrtowow po czym gwaltownie tak jakby odcinalo, dodaje znowu i znowu to samo przypomina to zeby porownac troche nauke prawa jazdy jak jezdza nie raz jestem zalamyn kompletnie nie wiem na co sie szykowac co mam o tym myslec, dodam ze brak mocy objawia sie tym ze nie chce pojechac wiecej niz 110, przyspiesza okropnie wolno ,wogole nie ciagnie tak jak na tdi przystalo od niskich obrotow tak jakby chodzil bez turbo, dodam (bo to moze byc wazen) ze chyba mam gdzies dziure w wydechu bo strasznie pierdzi glosno chodzi moze jakis czujnik no nie mam pojecia na ta chwile jestem zalamany i kompletnie nie wiem co robic .. -
Uszczelnienie cieknącej pompy wtryskowej
kaczorrr odpowiedział Jacekp14_2005 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Dziś kupiłem swojego pierwszego pasiorka. Też ubywa mi troche ON z mniejszą częstotliwościa przy rozgrzanym silniku. Njaprawdopodniej trzeba będzie wyciągnać pompe i ją uszczelnić w Słupsku z tego co wiem dobry pompiarz zrobi to za 150 ,ale zobaczymy jakie beda efekty mam nadzieje ,ze bedzie latał nie zostawiajac zadnych sladow na postoju. -
Każde inne lampy niz oryginał do passata to wiejski tunning nie napalaj sie na to bo nie ma sensu zmieniac te daja rade i pasuja , niektorzy robia lampy sami male przerobki ale daja ladny efekt ,trzeba tylko byc stylista ,elektrykiem i Bog wie kim jeszcze
