Jadąc miastem zapaliła mi się kontrolka "Oil pressure, engine off!!!, Owner s manual" i ikona oliwiarki w kolorze czerwonym. Auto nie przejawiało żadnych objawów awarii, ale zapobiegawczo wymieniłem olej. Po wymianie ujechałem parę kilometrów i auto zgasło samoczynnie, po kilku minutach odpaliło i zdołało jedynie podjechać pod dom. Informacja pokazuje się dalej, silnik funkcjonuje na "ucho" normalnie, ale po tym jak samoistnie zgasł nie odpalam go aby uniknąć nieporządanych następstw.Dodam, że na WAGu nie występuje żaden błąd
Czy ktoś miał już podobną sytuację???
Czy jest to obiaw poważniejszej awarii???
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.