Skocz do zawartości

RobiB6

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O RobiB6

  • Urodziny 05/18/1974

Informacje osobiste

  • Imię
    Robert
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Częstochowa

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM
  • Rok produkcji
    2006
  1. ciekawy link dla BMP http://vwszrot.pl/
  2. Jadąc miastem zapaliła mi się kontrolka "Oil pressure, engine off!!!, Owner s manual" i ikona oliwiarki w kolorze czerwonym. Auto nie przejawiało żadnych objawów awarii, ale zapobiegawczo wymieniłem olej. Po wymianie ujechałem parę kilometrów i auto zgasło samoczynnie, po kilku minutach odpaliło i zdołało jedynie podjechać pod dom. Informacja pokazuje się dalej, silnik funkcjonuje na "ucho" normalnie, ale po tym jak samoistnie zgasł nie odpalam go aby uniknąć nieporządanych następstw.Dodam, że na WAGu nie występuje żaden błąd Czy ktoś miał już podobną sytuację??? Czy jest to obiaw poważniejszej awarii??? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności